arrow

Canva: grafické riešenia pre každého


girl

26.11.2020

16:00

Online

Dospelé ženy


Potrebujete si pripraviť prezentáciu, ale PowerPoint vás už nudí? Chceli by ste si vytvoriť nádhernú grafiku a dizajn pre vaše nápady, ale neviete ako? Hľadáte jednoduchý ale pritom moderný grafický nástroj, prostredníctvom ktorého si rýchlo a bezplatne vytvoríte akýkoľvek dizajn?

Ak ste odpovedali áno, tak tento workshop je určený priamo vám!

Kedy: vo štvrtok 26. novembra 2020, v čase 16:00 – 19:00 hod.
Kde: workshop bude prebiehať ONLINE. Podrobné informácie budú registrovaným účastníčkam zaslané mailom.
Kapacita: 12 účastníčok
Cena: 7,- €
Čo je potrebné: pred workshopom je nutné vytvoriť si účet na www.canva.com Pripravte si svoj životopis v textovej forme, aby ste sa počas workshopu mohli sústrediť na vizuálnu stránku a grafiku.

 

Zaregistruj sa cez tento formulár

 

Na tomto praktickom workshope si krok za krokom vysvetlíme, ako funguje Canva a aké rôzne šablóny, prvky a techniky môžete využiť. Popustíme uzdu fantázii a vytvoríme si životopis, pozvánku a post na facebook. Hlavne sa však naučíte kopec užitočných trikov a tipov, ako dodať vašim nápadom nezabudnuteľnú grafickú formu!

 

Lektorka:

Šárka Patkošová má kreatívny a dynamický typ osobnosti, zameraný na nové výzvy a príležitosti. Má za sebou niekoľko rokov odborného vzdelania a praxe v oblasti výučby anglického jazyka ako učiteľka, lektorka na jazykovej škole a odborná asistentka na Technickej Univerzite v Košiciach. Momentálne pôsobí v oblasti vzdelávania a riadenia IT projektov ako manažérka implementácie projektov/SME pre rozvoj a tréning v AT&T v Košiciach. Bola zakladateľkou a editorkou firemného časopisu LiKE, za ktorý získala aj ocenenie AT&T Annual Award. V súčasnosti pracuje ako certifikovaná lektorka a soft-skills trénerka pre rôzne organizácie, a tiež ako Training Development Manager pre Lean In Network Slovakia či certifikovaná Iam Remarkable workshop facilitátorka a Design Thinking trénerka pod záštitou programu Grow with Google.
Jej vášňou je rozvíjať a podporovať ženy, aby mohli dosiahnuť svoje ciele a mali šťastný a naplnený život.

 

V prípade otázok kontaktujte projektovú manažérku Lenku Kohútovú: kohutova@ajtyvit.sk.