arrow

Naprogramuj si mobilnú appku


girl

29.01.2019

15:00 - 17:00

Dlhodobé kurzy

Pre stredoškoláčky


Aj Ty v IT Coding Club prichádza po prvý krát do KOŠÍC! Stredoškoláčky z tohto nádherného mesta na východe sa budú môcť počas troch stretnutí naučiť, ako si vytvoriť vlastnú mobilnú applikáciu!

Čo sa bude diať?

Dievčatá, tri stretnutia Aj Ty v IT Coding Clubu v Košiciach vás naučia vytvoriť si vlastné užitočné aj zábavné appky pre Android v MIT App Inventore s využitím multimédií, senzorov, geolokácie, databáz aj webu.  Toto už nie je kurz pre malé deti. Sú to znalosti, ktoré budete môcť reálne uplatniť v praxi, a tak vytvárať vlastné appky pre seba alebo kamošov, potenciálnych klientov.👍

Kedy a kde?

  • 29.1.2019 – 15:00 – 17:00,
  • 26.2.2019 – 15:00 – 17:00,
  • 26.3.2010 – 15:00 – 17:00

Všetky stretnutia sa uskutočnia na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Pavla Jozefa Šafárika, Jesenná 5, 040 01 Košice

Dôležité: Za úspešné absolvovanie sa považuje účasť na všetkých horeuvedených workshopoch, keďže ich obsah na seba nadväzuje. 

Kto vás bude učiť?

Workshopy Aj Ty v IT Coding Clubu v Košiciach bude školiť Zuzana Tkáčová, ktorá minulý rok vyhrala ocenenie Učiteľ Slovenska. Momentálne pôsobí na Gymnáziu sv. Edity Steinovej v KE ako učiteľka informatiky (vyučuje bilingválne  AJ+SJ) a na Ústave informatiky Prírodovedeckej fakulty UPJŠ v KE ako expert pre didaktické inovácie pre predmet informatika v Národnom projekte „IT Akadémia – vzdelávanie pre 21.storočie“, kde vytvára metodické materiály na vyučovanie pre učiteľov informatiky na základných a stredných školách.

Čo budete potrebovať?

Bude dobré ak si prinesiete vlastné mobilné zariadenie (smartfón alebo tablet s Androidom) a je potrebné mať zriadený vlastný Gmail účet.

Pre koho je kurz určený?

Kurz je pre všetky zvedavé stredoškoláčky, ktoré láka magický svet IT.

Google pomáha stredoškoláčkam objavovať TECH svet.

Aj Ty v  IT Coding Cluby sa realizujú za podpory grantu od Google.org.

Aj Ty v IT Coding Club v Košiciach má po dobu troch mesiacov (január – marec) jednu nosnú tému, okolo ktorej sa realizujú spolu tri stretnutia. Je určený výlučne pre stredoškoláčky. Za úspešné absolvovanie Aj Ty v IT Coding Clubu v Košiciach sa považuje účasť na všetkých workshopoch k danej téme.

Kontakt

V prípade akýchkoľvek zvedavých otázok kontaktujte Bobu na dancova@ajtyvit.sk

Čo teraz?

Zaujala vás téma Aj Ty v IT Coding Clubu v Košiciach?

Tak si neváhajte zarezervovať svoje miesto ešte dnes.👇👇👇