arrow

Zábavné programovanie


girl

06.10.2020

16:00

Dlhodobé kurzy

Najmenšie


Kurz pre naše najmenšie ajťáčky, ktorý ich zábavnou formou prevedie základmi programovania.

Prihláste vaše dcéry na pravidelný krúžok, kde im hravou formou vysvetlíme, ako funguje binárny svet núl a jednotiek, naučíme ich, čo je to kód a algoritmus a ako ich správne čítať a používať. Na pomoc si vezmeme známe Angry Birds, Veveričku z Doby ľadovej aj  Minecraft a stránku code.org (Kurz C). Všetko, čo sa naučíme, si tiež dôkladne precvičíme v tvorivých a zábavných úlohách.

Pre koho?
Pre všetky zvedavé a tvorivé dievčatá, žiačky druhej a tretej triedy ZŠ, predchádzajúca skúsenosť s programovaním nie je potrebná. Základy práce s počítačom (práca s myšou a s klávesnicou, vyhľadávanie na internete) vítané.

☑ Kedy?
Od 6.10 do 1.12, osem tematicky na seba nadväzujúcich stretnutí každý utorok od 16:00 do 18:00 hod. (6.10./13.10./20.10./27.10./3.11./10.11./24.11./1.12.)

  Kde?
V priestoroch spoločnosti GOPAS, Dr. Vladimíra Clementisa 10, Bratislava – Ružinov

REGISTRÁCIA  NA KURZ

 

Kto Vás bude učiť?

Katarína Jasencová
Katka verí, že neustály sebarozvoj je dôležitý. Sama sa rada vzdeláva  v rôznych oblastiach a ešte radšej odovzdáva nadobudnuté skúsenosti a vedomosti ďalej. Aj preto sa rozhodla venovať svoj čas najmladším dievčatám. Stretli sme sa s ňou, keď ešte pôsobila na Board of European Students of Technology  a odvtedy sa stala lektorkou našich kurzov pre najmenšie dievčatá. Najväčšiu radosť má keď počas workshopov a hodín vidí  úprimnú radosť na detských tvárach a keď funguje všetko tak, ako má.

 

 

☑ Kontakt
V prípade akýchkoľvek zvedavých otázok kontaktujte Zuzku na okalova@ajtyvit.sk

 

☑ Partneri
Aktivitu organizujeme vďaka podpore Zurich Foundation:

 

 

 

 

Partnerom kurzu je IT školiace stredisko GOPAS SR.